چمبر تست تابش خورشیدی 

این دستگاه به شما کمک‌ می‌کند تا تابش خورشید، شدت و طول موج مد نظر خود را شبیه سازی نموده و دوام و کیفیت محصولات خود را در معرض شرایط تابش بر روی سطح زمین و تابش در خلاء (جو زمین) بسنجید.

در صنعت نیرو و برای تست پنل های خورشیدی و همچنین جهت تست الیاف و موادی که در معرض تابش خورشید قرار می‌گیرند این تجهیز تست استفاده می‌گردد.

ابعاد داخلی و خارجی

داخلی: محفظه تست از جنس استنلس استیل میرور با ضخامت ۵.۱ میلیمتر ساخته شده و دارای ابعاد مفید ۱۲۰ سانتیمتر عرض ، ۱۲۲ سانتیمتر عمق و ۲۲۰ سانتی متر ارتفاع می باشد.

خارجی:  بدنه اصلی چمبر از جنس آهن ۰.۲ میلی‌متر با پوشش رنگ الکترواستاتیک ساخته شده و دارای ابعاد اشغالی ۱۴۰ سانتیمتر عرض بدنه که با اتصال باکس یو وی ۲۳۰ سانتی‌متر عرض اشغالی خواهد بود و ۳۲۴ سانتیمتر عمق و ۲۸۵ سانتی متر ارتفاع می باشد.

سیستم کنترل
  •  اجرای دو حالت پروگرام و فیکس مد قابلیت دو زبانه بودن (فارسی و انگلیسی) برای منو ها و خطا ها و کلید ها و …
  • اجرای ۱۰۰ سگمنت در هر برنامه، ۱۰۰ سگمنت برای دما و ۱۰۰ سگمنت برای  UV بصورت شیب (رمپ برای دما) پلکانی استپ و لوپ کردن کل و یا قسمتی از برنامه اجرا و ذخیره صدها برنامه با نام‌های گوناگون
  • نمایش و چاپ گراف با قابلیت زوم و سلکت و ذخیره سازی 
  • الگو برداری از ست پوینت و دمای جاری و زمان و تاریخ در فایل اکسل، هر ۵ ثانیه یک نمونه برداری به مدت ۷۲ ساعت، و پس از پایان این زمان ذخیره سازی فایل پر شده با نام تاریخ و زمان و ایجاد یک فایل جدید که این سیکل بصورت نامحدود ادامه خواهد یافت.
  • نمایش پیغام ها و خطا ها با قابلیت درج در جدول و ذخیره سازی بر روی فلش مموری
  • مجهز به تایمر بیدار باش
  • نمایش سیستم فیزیکی با گرافیک خاص بصورت متحرک (انیمیشن)
سیستم مکانیکی

سیستم سرد کننده متشکل از یک دستگاه کمپرسور اسکرال دانفوس ۵ اسب بوده و کندانسور سیستم از نوع هوا خنک می باشد، سیال مورد استفاده از نوع آر ۲۲ بوده و ۳ شیر برقی دانفوس، کار توزیع گاز به اواپراتور چند بخشی را بر عهده دارد و سیستم تابش یو وی در خارج از محفظه؛ متشکل از ۶ لامپ متال هالید و ترکیب هالوژن خواهد بود. همچنین هیتر های کنترل شونده توسط اس اس آر بصورت پی آی دی کار تنظیم دما را برعهده خواهند داشت.

دانلود کاتالوگ جمبر تست تابش خورشیدی

چمبرهای تست دما سایز بزرگ

حجم محفظه های بیشتر از ۱۰۰۰ لیتر، شامل محفظه های Walk-in

چمبرهای تست دما سایز متوسط 

محفظه های تست دمایی از حجم ۷۵ لیتر تا ۱۰۰۰ لیتر
 

چمبرهای تست دما مینی 

محفظه های تست دما با حجم کوچکتر از ۷۵ لیتر