شرکت دانش بنیان آریاسرمایش پردیسان در سال ۱۳۴۶ در ایران تحت عنوان یخچال سازی آریا با مدیریت مرحوم حاج حسن بلوچیان فعالیت می نمود. از سال ۱۳۸۷ و با آغاز ورود این شرکت به عرصه تولیدکنندگان تجهیزات پیشرفته تست که محصولات آن در صنایعی نظیر هوافضا، الکترونیک و مخابرات، خودروسازی و پتروشیمی کاربرد دارد ، رویه های تولید تغییر با شکل گیری محیطی علمی در کنار صنعت و به لطف خدا در این سالها متخصصان جوان با حمایت و مدیرعاملی محمدعلی بلوچیان در تحقیق و توسعه این تجهیزات موفق به طراحی و ساخت بیش از ده ها دستگاه جدید در زمینه های مختلف شبیه سازهای شرایط جوی و محیطی و اختراع چندین فرآیند علمی و قطعه نوآورانه در صنعت گردیده اند.

از دیگر دستاورد های این مجموعه دانش بنیان فراهم نمودن امکانات و اشتغال جوانان نخبه، خودکفایی در صنعت داخل کشور و صادرات به کشور های همسایه می باشد، در حال حاضر ما متمرکز بر ارتقاء کیفیت و امکانات محصولات خود هستیم و از طرح های نوآورانه در این صنعت نیز استقبال می نماییم. همواره به دنبال حفظ ارتباط خود با دانشگاه و محیط های علمی بوده و به تازگی هدف ایجاد آموزشگاه ویژه مهندسان و جوانان این شرکت در دستور کار قرار گرفته چرا که نوآوری در کنار توسعه هیچگاه به اتمام نخواهد رسید و ما به دنبال برطرف سازی حداکثر نیازهای شما از تست با بالاترین دقت می باشیم.
با امید به ظهور آقا امام زمان (عج) همواره در مسیر تولید گام برداشته و برای شما عزیزان نیز آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری داریم.