چیلرها

 آریاسرمایش تولید کننده چیلرهای خاص در چهار دسته چیلرهای خنک کننده کندانسور چمبر، چیلرهای مینی آزمایشگاهی، دیپ چیلرها و چیلرهای فشرده مخصوص سامانه های الکترونیکی است.

چیلرهای خنک سازی کندانسور به منظور خنک سازی کندانسور چمبرها به کار گرفته می شود تا بتواند با جریان آب خنک، کندانسور آبی چمبر را خنک کند تا ظرفیت دمایی چمبر به طور کامل تامین شود.

  چیلرهای مینی آزمایشگاهی همانطور که از نامشان پیداست به منظور تحقیقات و پژوهش صورت می گیرد. این چیلرها در آزمایشگاه ها به منظور تعیین میزان دبی و ظرفیت مورد نیاز به کار گرفته می شوند تا بتوان با استفاده از اطلاعات حاصل از آن مشخصات چیلر اصلی را تعیین نمود.

دیپ چیلرها دسته از محصولات آریاسرمایش هستند که برای مصارفی که نیازمند خنک سازی زیر صفر هستند مورد استفاده قرار می گیرند.
چیلرهای فشرده مخصوص سامانه های الکترونیکی تولید آریاسرمایش به منظور  استفاده در محیط های کم فضا، شرایط محیطی سخت، متحرک و ... طراحی و ساخته می شوند. این مینی چیلرها برای خنک سازی مدارات الکترونیکی نیز مناسب هستند.

برای اطلاعات بیشتر از طریق زیر دسته های زیر به صفحه مختص هر یک از چیلرها مراجعه بفرمایید.


ده سال خدمات پس از فروش
دو سال گارانتی یا 1000 ساعت کارکرد عملیاتی

زیر دسته های چیلرها

برای اطلاعات بیشتر اعم از دیتاشیت و کاتالوگ مختص به هر مدل از چیلرها از طریق تصاویر زیر بر روی عکس هر زیردسته کلیک بفرمایید تا به صفحه اصلی هر زیر دسته هدایت شوید..

دیپ چیلر

دیپ چیلر

چیلر دماها زیرصفر
چیلر فشرده سامانه

چیلر فشرده سامانه

چیلر مخصوص فضاهای کم و سامانه های فشرده
مینی چیلر آزمایشگاهی

مینی چیلر آزمایشگاهی

 
چیلر خنک سازی چمبر

چیلر خنک سازی کندانسور

چیلر خنک سازی کندانسور