اجاره چمبر تست

با توجه به لزوم تست و آزمایش های گوناگون برای نمونه های آزمایشگاهی (Prototype) به منظور ارزیابی عملکرد آنهاد در شرایط محیطی واقعی ، تولید کنندگان نیازمند بهره گیری از چمبرهای تست شرایط محیطی یا محفظه های تست شرایط محیطی هستند تا بتوانند محیط واقعی کاربری نمونه های آزمایشگاهی را شبیه سازی کنند. با توجه به آنکه چمبر های تست یا محفظه های تست جزو کالاهای گران قیمت آزمایشگاهی به حساب می آیند، خریداری این دستگاه ها به منظور تست یک یا چند نمونه آزمایشگاهی توجیه اقتصادی ندارد.

از همین رو شرکت آریاسرمایش پردیسان تولید کننده انواع محصولات آزمایشگاهی پیشرفته اقدام به فراهم آوردن امکان اجاره چمبرهای تست یا محفظه های تست شرایط محیطی برای آن دسته از تولید کنندگان محترمی که نیازمند تست قطعات خود در شرایط محیطی واقعی هستند  نموده است

در طرح اجاره چمبرهای تست آریا سرمایش  امکان اجاره چمبر به دو صورت بهره برداری در محل تولیدکننده و همچنین بهره برداری در محل شرکت آریا سرمایش وجود دارد.

در شیوه اول تولید کنند محترم نیازمند چمبر با حمل چمبر به محل کارخانه خود اقدام به اجاره و بهره برداری چمبر در محل کارخانه خود نموده و پس از موعد اجاره چمبر را به شرکت آریا سرمایش پردیسان عودت می دهد.

در شیوه دوم تولیدکنندگان محترم قطعاتی را که نیازمند تست های شرایط محیطی هستند همراه با نحوه و شرایط مورد نیاز تست به محل شرکت آریا سرمایش فرستاده و از خدمات شبیه سازی شرایط محیطی در محل آزمایشگاه شرکت آریا سرمایش استفاده می برند.

برای اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از هزینه اجاره چمبرهای تست با شماره تلفن 76228230-021 تماس حاصل فرمایید.